Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 7. 2014

Den desátý 23. července

 

Službu měli Modří lovci

Vedoucí dne Terka Hentschelová

 

Budíček byl jako obvykle v 7:30, následovala ranní rozvička, ranní hygiena a snídaně. Ke snidani jsme měli jogurt s rohlíkem. Dále následoval ranní nástup, rozdání diplomů a bodování srubů. Dopolední program děti začly vyznačenou trasou, po které se musely plazit a po cestě bylo mhoho předmětů, které si musely zapamatovat a na konci cesty vyjmenovat. Pak následovala svačina, ke které jsme měli jablka.

Další hra se odehrávala v lese. Jmenovala se Medvědi a lovci, kdy děti musely instruktorům nosit lístečky svých barev a přitom je lovili lovci. K obědu jsme měli kulajdu a žemlovku. Následoval polední klid. Když skončil polední klid, začala se hrát etapová hra s názvem Hledání Drákulova hradu. Děti měly hrací plán cesty k Drákulově hradu, kde musely plnit různé úkoly jednotlivě nebo po oddílech.

Poté jsme si dali svačinu, ke které jsme měli chléb ve vajíčku. Po svačině jsme si šli zahrát Hrady – každý oddíl měl své hrací pole, kde měl ve své barvě vlajky a snažil se ukrást vlajky dalším oddílům. Po této hře následovala večeře, ke které byla pizza. Po večeři jsme šli hrát různé hry na louku. Poté následovala večerní hygiena a spánek. Kolem 23:00 byly děti vzbuzeny a vyslány na noční hru. Při noční hře se strašilo, ale musely se splnit i různé úkoly, když děti po dvojicích dorazily zpátky do tábora, šly konečně v poklidu spát.

sepsala Pája Rašková

Foto z tohoto dne si můžete prohlédnout zde:

 

p7230058.jpg