Jdi na obsah Jdi na menu
 


12. 7. 2014

Den první 14. července

 Detektivní kancelář hledá někoho, kdo dokáže vyřešit záhadu tajemného deníku. Deník byl nalezen na jednom anglickém panství. Patřil jednomu obchodnímu cestujícímu, který za záhadných okolností zmizel na své obodní cestě léta páně 1869. Pojďte se vydat po stopách tohoto obchodu, který je zastřen mnohými tajemnými událostmi a vyřešte záhadu poslední stránky, která v deníku chybí. Za splnění jednotlivých etap budete získávat stránky do deníku. Za splněné etapy dostanete nápovědu, která vás zavede k získání poslední stránky z deníku. Tak zněla večerní motivace k táborové etapové hře, která předcházel odpolední příjez dětí do westernového městečka Stonetown.

Děti se ubytovaly, přivítaly se starými známými kamarády a začaly poznávat kamarády nové, čemuž přispěly i seznamovací hry. Děti byly také seznámeny s táborovým řádem a režimem dne.

K první večeři dostaly děti gulášovou polévku a potom si u ohýnku při kytaře upekly buřty. U ohýnku se děti tedy seznámily s etapovou upíří hrou a poprvé viděly na vlastní oči Harkerův deník.

Proběhlo také rozdělení do oddílů, vymýšlení názvů oddílů a batikování šátků v barvě oddílu. Rozdělení oddílů je následovní:

Žlutý oddíl – Močopíři

Červený oddíl – Krvavý jahody

Zelený oddíl – Mrtví sígři

Modrý oddíl – Modrý lovci

 

Močopýři

Iva, Michal, Eliška

děti: Verča Adamusová, Eliška Berková, Julča Búryová, Standa Vašina, Adam Zeman, Martin Michal, Anika Cihlářová, Kristýna Chválová

Krvavý jahody

Síma, Dominik, Týna

děti: Květka Šimků, Robin Ťoupal, Radek Adamus, Fája Kolmanová, Zuzka Kottová, Eli Dau, Hanča Roubalová, Míša Štípková

Mrtví sígři

Gabča, Tomáš, Šárka

děti: Martin Heřman, Honzík Roubal, Nikola Vesecká, Matěj Vavrda, Lukáš Kott, Vítek Jaroš, Zuzana Macková, Lukáš Bláha

Modří lovci

Terka, Honza, Vendy

děti: Honza Škoda, Štěpán Zeman, Ondra Hovorka, Eliška Razimová, Adéla Pivoňková, Lukáš Macek, Tomáš Berka, Vašek Sůva

Foto z prvního dne najdete na FB v albu- LDT Po stopách upírů I.

sepsala Líba Kremsová

 

p7140004.jpg